Prisboka › Leksikon
Majones ekte tube eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 11,40 (67,06 per kg) Majones Ekte 170g Tube Eldorado
- Meny — 14,90 (87,65 per kg) Majones Ekte 170g Tube Eldorado
- Rema 1000 — 28,60 (133,02 per kg) EKTE MAJONES 215 G TUBE M
Prisforskjellen er 17,20 mellom Kiwi og Rema 1000 — 151 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Majones, ekte — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 705 kcal (2900 kJ)
- Fett — 77,0 g
- herav mettede fettsyrer — 5,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 47,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 21,0 g
- Karbohydrat — 2,0 g
- herav sukkerarter — 2,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 1,0 g
- Salt (NaCl) — 0,6 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.