Prisboka › Leksikon
Fiskegrateng god gammeldags findus
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 63,90 (118,33 per kg) Fiskegrateng God Gammeldags 540g Findus
- Oda — 86,70 (160,56 per kg) FINDUS God gammeldags fiskegrateng 540 g
- Meny — 95,- (175,93 per kg) Fiskegrateng God Gammeldags 540g Findus
Prisforskjellen er 31,10 mellom Kiwi og Meny — 49 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka