Prisboka › Leksikon
Pytt i panne original findus
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 46,40 (85,93 per kg) Pytt i Panne Original 540g Findus
- Oda — 77,60 (143,70 per kg) FINDUS Pytt i panne Original 540 g
- Meny — 79,- (146,30 per kg) Pytt i Panne Original 540g Findus
Prisforskjellen er 32,60 mellom Kiwi og Meny — 70 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka