Prisboka › Leksikon
Fiskepinner findus
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 29,90 (99,67 per kg) Fiskepinner 300g Findus
- Oda — 53,20 (118,22 per kg) FINDUS Fiskepinner 450 g
- Kiwi — 63,40 (84,53 per kg) Fiskepinner 30stk 750g Findus
Prisforskjellen er 33,50 mellom Meny og Kiwi — 112 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Fiskepinner, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 180 kcal (756 kJ)
- Fett — 7,9 g
- herav mettede fettsyrer — 0,6 g
- herav enumettede fettsyrer — 4,6 g
- herav flerumettede fettsyrer — 2,0 g
- Karbohydrat — 15,5 g
- herav sukkerarter — 1,5 g
- herav stivelse — 14,0 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 11,1 g
- Salt (NaCl) — 0,6 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.