Prisboka › Leksikon
Kvikk lunsj freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 12,90 (274,47 per kg) Kvikk Lunsj 47g Freia
- Meny — 12,95 (275,53 per kg) Kvikk Lunsj 47g Freia
- Oda — 99,80 (353,90 per kg) FREIA Kvikk Lunsj 6-pk 282 g
Prisforskjellen er 86,90 mellom Kiwi og Oda — 674 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka