Prisboka › Leksikon
Mandelstang freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 15,90 (369,77 per kg) Mandelstang 43g Freia
- Meny — 16,73 (389,07 per kg) Mandelstang 43g Freia
- Oda — 23,80 (553,49 per kg) FREIA Mandelstang 43 g
Prisforskjellen er 7,90 mellom Kiwi og Oda — 50 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka