Prisboka › Leksikon
Melkeknapper småbiter freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,90 (192,41 per kg) Melkeknapper Småbiter 145g Freia
- Meny — 45,90 (316,55 per kg) Melkeknapper Småbiter 145g Freia
- Oda — 56,40 (388,97 per kg) FREIA Melkeknapper Småbiter 145 g
Prisforskjellen er 28,50 mellom Kiwi og Oda — 102 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka