Prisboka › Leksikon
Melkehjerter freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 41,93 (322,54 per kg) Melkehjerter 130g Freia
- Kiwi — 44,90 (345,38 per kg) Melkehjerter 130g Freia
- Oda — 59,90 (460,77 per kg) FREIA Melkehjerter 130 g
Prisforskjellen er 17,97 mellom Meny og Oda — 43 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka