Prisboka › Leksikon
Tunfisk i gele r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 20,40 (116,57 per kg) Tunfisk i Gele 175g Eldorado
- Rema 1000 — 21,- (113,51 per kg) TUNFISK I GELE 185G R
- Oda — 21,80 (117,84 per kg) R Tunfisk i gele 185 g
- Meny — 21,90 (125,14 per kg) Tunfisk i Gele 175g Eldorado
Prisforskjellen er 1,50 mellom Kiwi og Meny — 7 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka