Prisboka › Leksikon
Gjende original sætre
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (90,45 per kg) Gjende Original 220g Sætre
- Oda — 34,50 (156,82 per kg) Sætre Gjende Original 220 g
- Meny — 38,90 (176,82 per kg) Gjende Original 220g Sætre
Prisforskjellen er 19,- mellom Kiwi og Meny — 95 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka