Prisboka › Leksikon
Gifflar kanel pågen
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (99,67 per kg) Gifflar Kanel 300g Pågen
- Oda — 38,20 (127,33 per kg) Pågen Gifflar kanel 300 g
- Meny — 41,50 (138,33 per kg) Gifflar Kanel 300g Pågen
Prisforskjellen er 11,60 mellom Kiwi og Meny — 39 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka