Prisboka › Leksikon
Gjende sjokolade sætre
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 40,80 (222,95 per kg) Gjende Sjokolade 183g Sætre
- Oda — 49,40 (269,95 per kg) Sætre Gjende Sjokolade 183 g
- Meny — 51,70 (282,51 per kg) Gjende Sjokolade 183g Sætre
Prisforskjellen er 10,90 mellom Kiwi og Meny — 27 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka