Prisboka › Leksikon
Grønnsaksbuljong klar maggi
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 14,90 (186,25 per kg) Grønnsaksbuljong Klar 80g Maggi
- Oda — 18,30 (228,75 per kg) Maggi Klar grønnsaksbuljong 80 g
- Meny — 19,90 (3,98 per l) Grønnsaksbuljong 5l Klar Maggi
Prisforskjellen er 5,- mellom Kiwi og Meny — 34 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka