Prisboka › Leksikon
Grønnsakssuppe toro
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 14,75 (268,18 per kg) Grønnsakssuppe 55g Toro
- Kiwi — 23,40 (497,87 per kg) Grønnsakssuppe 47g Toro
- Rema 1000 — 24,90 GRØNNSAKSSUPPE TORO
- Oda — 26,30 (478,18 per kg) Toro Grønnsakssuppe 55 g
Prisforskjellen er 11,55 mellom Meny og Oda — 78 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka