Prisboka › Leksikon
Vita hjertego' grønnsakspostei
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 31,20 (178,29 per kg) Vita hjertego' Grønnsakspostei 175 g
- Rema 1000 — 31,40 (179,43 per kg) GRØNNSAKSPOSTEI 175G VITA HJERTEGO'
- Meny — 43,90 (250,86 per kg) Grønnsakspostei 175g Vita Hjertego
Prisforskjellen er 12,70 mellom Oda og Meny — 41 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka