Prisboka › Leksikon
Rødvinseddik il torrione
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,40 (113,60 per l) Rødvinseddik 250ml Il Torrione
- Oda — 39,80 (159,20 per l) Il Torrione Rødvinseddik 250 ml
- Meny — 39,90 (159,60 per l) Rødvinseddik 250ml Il Torrione
Prisforskjellen er 11,50 mellom Kiwi og Meny — 40 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rødvinseddik — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 0 kcal (0 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.