Prisboka › Leksikon
Tomatketchup idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,40 (36,60 per kg) Tomatketchup 530g Idun
- Rema 1000 — 21,- (39,62 per kg) TOMATKETCHUP IDUN 530G
- Meny — 29,50 (55,66 per kg) Tomatketchup 530g Idun
- Oda — 44,40 (48,79 per kg) Idun Tomatketchup 910 g
Prisforskjellen er 25,- mellom Kiwi og Oda — 129 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Ketchup, tomatketchup — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 110 kcal (464 kJ)
- Fett — 0,4 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 23,6 g
- herav sukkerarter — 19,4 g
- herav stivelse — 4,2 g
- Kostfiber — 4,0 g
- Protein — 1,0 g
- Salt (NaCl) — 1,7 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.