Prisboka › Leksikon
Pizzasaus idun
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (78,97 per kg) Pizzasaus 290g Idun
- Oda — 38,30 (132,07 per kg) Idun Pizzasaus 290 g
- Meny — 44,90 (154,83 per kg) Pizzasaus 290g Idun
Prisforskjellen er 22,- mellom Kiwi og Meny — 96 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka