Prisboka › Leksikon
Rømmedressing idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 36,90 (84,83 per kg) Rømmedressing 435g Idun
- Rema 1000 — 39,60 (84,26 per l) RØMMEDRESSING 470ML IDUN
- Oda — 47,30 (108,74 per kg) Idun Rømmedressing 435 g
- Meny — 52,90 (121,61 per kg) Rømmedressing 435g Idun
Prisforskjellen er 16,- mellom Kiwi og Meny — 43 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rømmedressing, med urter — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 181 kcal (750 kJ)
- Fett — 16,4 g
- herav mettede fettsyrer — 10,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,4 g
- Karbohydrat — 5,2 g
- herav sukkerarter — 4,8 g
- herav stivelse — 0,4 g
- Kostfiber — 0,5 g
- Protein — 3,0 g
- Salt (NaCl) — 0,9 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.