Prisboka › Leksikon
Idun tomatketchup usøtet
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 22,- (43,14 per kg) Idun Tomatketchup Usøtet 510 g
- Meny — 24,90 (48,82 per kg) Tomatketchup Usøtet 510g Idun
- Kiwi — 26,40 (51,76 per kg) Tomatketchup Usøtet 510g Idun
Prisforskjellen er 4,40 mellom Oda og Kiwi — 20 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka