Prisboka › Leksikon
Karamellsaus idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 24,90 (69,17 per kg) Karamellsaus 360g Idun
- Rema 1000 — 27,40 IDUN KARAMELLSAUS
- Oda — 29,50 (81,94 per kg) Idun Karamellsaus 360 g
- Meny — 31,90 (88,61 per kg) Karamellsaus 360g Idun
Prisforskjellen er 7,- mellom Kiwi og Meny — 28 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Karamellsaus — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 280 kcal (1190 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 70,0 g
- herav sukkerarter — 70,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.