Prisboka › Leksikon
Thousand island idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 26,40 (58,67 per kg) Thousand Island 450g Idun
- Rema 1000 — 29,- IDUN THOUSAND ISLAND
- Oda — 34,70 (77,11 per kg) Idun Thousand Island 450 g
- Meny — 38,90 (86,44 per kg) Thousand Island 450g Idun
Prisforskjellen er 12,50 mellom Kiwi og Meny — 47 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka