Prisboka › Leksikon
Kaviar first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 10,10 (53,16 per kg) Kaviar 190g First Price
- Meny — 13,40 (70,53 per kg) Kaviar 190g First Price
- Oda — 19,92 (107,68 per kg) Mills Kaviar 185 g
- Rema 1000 — 31,20 (127,35 per kg) KAVIAR 245 G MILLS
Prisforskjellen er 21,10 mellom Kiwi og Rema 1000 — 209 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka