Prisboka › Leksikon
Karbonader gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 55,90 (77,64 per kg) Karbonader 720g Gilde
- Meny — 74,90 (142,67 per kg) Karbonader 525g Folkets
- Oda — 109,- (151,39 per kg) Gilde Karbonader 720 g
Prisforskjellen er 53,10 mellom Kiwi og Oda — 95 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Karbonader, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 195 kcal (812 kJ)
- Fett — 13,8 g
- herav mettede fettsyrer — 4,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 6,5 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,7 g
- Karbohydrat — 5,0 g
- herav sukkerarter — 1,1 g
- herav stivelse — 3,9 g
- Kostfiber — 0,7 g
- Protein — 12,5 g
- Salt (NaCl) — 1,9 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.