Prisboka › Leksikon
Kaviar klassisk lofoten
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 24,90 (134,59 per kg) Kaviar Klassisk 185g Lofoten
- Oda — 39,80 (215,14 per kg) Lofoten Klassisk kaviar 185 g
- Meny — 44,90 (242,70 per kg) Kaviar Klassisk 185g Lofoten
Prisforskjellen er 20,- mellom Kiwi og Meny — 80 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka