Prisboka › Leksikon
Magerost kylling tube kavli
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (170,86 per kg) Magerost Kylling 175g Tube Kavli
- Oda — 41,70 (238,29 per kg) Kavli Magerost kylling Tube 175 g
- Meny — 47,90 (273,71 per kg) Magerost Kylling 175g Tube Kavli
Prisforskjellen er 18,- mellom Kiwi og Meny — 60 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka