Prisboka › Leksikon
Rekeost tube kavli
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 30,50 (174,29 per kg) Rekeost 175g Tube Kavli
- Oda — 41,60 (237,71 per kg) Kavli Rekeost Tube 175 g
- Meny — 47,90 (273,71 per kg) Rekeost 175g Tube Kavli
Prisforskjellen er 17,40 mellom Kiwi og Meny — 57 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka