Prisboka › Leksikon
Skinkeost tube kavli
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,90 (165,14 per kg) Skinkeost 175g Tube Kavli
- Oda — 35,90 (205,14 per kg) Kavli Skinkeost Tube 175 g
- Meny — 41,90 (239,43 per kg) Skinkeost 175g Tube Kavli
Prisforskjellen er 13,- mellom Kiwi og Meny — 45 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka