Prisboka › Leksikon
Pombear paprika maarud
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 26,90 (298,89 per kg) Pombear Paprika 90g Maarud
- Oda — 32,90 (365,56 per kg) Maarud Pombear Paprika 90 g
- Meny — 36,50 (405,56 per kg) Pombear Paprika 90g Maarud
Prisforskjellen er 9,60 mellom Kiwi og Meny — 36 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka