Prisboka › Leksikon
Mynthon original tyggepastill
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 13,70 (526,92 per kg) Mynthon Original Tyggepastill 26g
- Oda — 15,- (535,71 per kg) Mynthon Original Tyggepastill 28 g
- Meny — 17,90 (639,29 per kg) Mynthon Original Tyggepastill 28g
Prisforskjellen er 4,20 mellom Kiwi og Meny — 31 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka