Prisboka › Leksikon
Tunfisk i olje msc first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 14,90 (87,65 per kg) Tunfisk i Olje 170g Msc First Price
- Meny — 15,40 (90,59 per kg) Tunfisk i Olje 170g Msc First Price
- Rema 1000 — 20,90 (112,97 per kg) TUNFISK I OLJE MSC 185G R
Prisforskjellen er 6,- mellom Kiwi og Rema 1000 — 40 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka