Prisboka › Leksikon
Tunfisk i vann msc first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 12,40 (72,94 per kg) Tunfisk i Vann Msc 170g First Price
- Kiwi — 13,90 (81,76 per kg) Tunfisk i Vann Msc 170g First Price
- Rema 1000 — 22,90 (123,78 per kg) TUNFISK I VANN MSC 185G R
Prisforskjellen er 10,50 mellom Meny og Rema 1000 — 85 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka