Prisboka › Leksikon
Pizzasaus first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 12,90 (71,67 per l) Pizzasaus 180ml Eldorado
- Meny — 14,90 (43,82 per kg) Pizzasaus 340g First Price
- Rema 1000 — 24,90 (49,80 per kg) PIZZASAUS 500G R
- Oda — 30,10 (60,20 per kg) R Pizzasaus 500 g
Prisforskjellen er 17,20 mellom Kiwi og Oda — 133 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka