Prisboka › Leksikon
Polarkaviar mills
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 13,60 (129,52 per kg) Polarkaviar 105g Mills
- Kiwi — 22,90 (127,22 per kg) Polarkaviar 180g Mills
- Oda — 26,48 (147,11 per kg) Mills Polarkaviar 180 g
Prisforskjellen er 12,88 mellom Meny og Oda — 95 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kaviar, polarkaviar — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 450 kcal (1860 kJ)
- Fett — 43,0 g
- herav mettede fettsyrer — 3,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 25,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 12,0 g
- Karbohydrat — 7,8 g
- herav sukkerarter — 7,8 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 8,0 g
- Salt (NaCl) — 4,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.