Prisboka › Leksikon
Pommes strips r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 19,90 (33,17 per kg) POMMES STRIPS 600G R
- Kiwi — 19,90 (33,17 per kg) Pommes Strips 600g Eldorado
- Meny — 29,90 (49,83 per kg) Pommes Strips 600g Eldorado
- Oda — 31,90 (53,17 per kg) R Pommes Strips 600 g
Prisforskjellen er 12,- mellom Rema 1000 og Oda — 60 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka