Prisboka › Leksikon
Yt proteinpudding sjokolade tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 20,40 (107,37 per kg) Yt Proteinpudding Sjokolade 190g Tine
- Rema 1000 — 23,40 (123,16 per kg) YT PROTEINPUDDING SJOKOLADE 190G
- Meny — 26,90 (141,58 per kg) Yt Proteinpudding Sjokolade 190g Tine
Prisforskjellen er 6,50 mellom Kiwi og Meny — 32 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sjokolade, melkesjokolade — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 541 kcal (2256 kJ)
- Fett — 32,3 g
- herav mettede fettsyrer — 19,9 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,3 g
- Karbohydrat — 53,1 g
- herav sukkerarter — 52,4 g
- herav stivelse — 0,7 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 8,1 g
- Salt (NaCl) — 0,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.